הצהרת נגישות

HiFund רואה חשיבות עליונה בהנגשת שירותיה לאנשים עם מוגבלות.
באתר בוצעו התאמות נגישות כנדרש, על פי תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) תשע"ג-2013.

התאמות הנגישות בוצעו עפ"י התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0  הבינלאומי.

הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים Firefox ו- Internet Explorer.

האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי.

ההתאמה בוצעה בעיקר לטובת המתקשים בשימוש בעכבר ו/או הקלדה, ובעלי לקויות הראייה. בין היתר הוקפד על ניווט מקלדת מלא בכל רכיבי האתר, תמיכה בזום מוגבר ועמידה בדרישות הניגודיות, הצבעים ויחס הגדלים. ההתאמה נבדקה באמצעי עזרים שונים כגון מסכים ומכשירים שונים, לרבות סימולציות של קוראי מסך ומנועי הקראת תוכן.

פירוט הסדרי הנגישות הפיזיים של המשרדים:

כתובת ואמצעי נגישות

HiFund  מספקת שירותים שעיקרם ניתנים באופן דיגיטלי (באמצעות האתר, הטלפון, או באמצעות פגישת וידאו) ואינם מחייבים קיום פגישות פרונטליות. אולם, ככל ומסיבה כלשהי ברצונכם לקיים עמנו פגישה פרונטלית- אנא עדכנו אותנו. המשרדים שלנו נמצאים ברחוב הנמל 39, חיפה. כל הפעולות לביצוע הנגשה טופלו ובצעו ועברו אישור של יועץ הנגשה. נשמח לראותכם.

חברת HiFund ממשיכה לתחזק את הנגישות באתר ואת והשירותים והתכנים החדשים המועלים אליו. אם נתקלתם בבעיה או שיש לכם הערה או שאלה, נשמח אם תכתבו לנו באמצעות פרטי הקשר המופיעים מטה, תוך ציון קישור לעמוד אליו מתייחסת הפניה וכן פרטי התקשרות עמכם.

ממונה הנגישות באתר HiFund: עינב רוטנשטיין. דואל: [email protected], טלפון – 04-8622333.

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה ביום: 18.01.22