עולם של הזדמנויות חדשות

יתרונות הגיוס עם HiFund

כשבוחרים לגייס הון באמצעות פלטפורמת גיוס יש השלכות רבות ולכן עליכם לבחור בקפידה מי השותף שלכם לדרך! היתרונות הבולטים לגיוס הון עם HiFund:

בזכות הליווי

אנחנו רואים בהצטרפות שלכם אלינו חלק ממסע משותף ארוך טווח. החברות המגייסות דרכנו מקבלות ליווי שוטף ומקצועי טרם עליית הקמפיין לאוויר, במהלכו ואחריו.

בזכות היעילות

תהליך גיוס ההון דרך HiFund הוא פשוט, יעיל ובעיקר - קצר.

בזכות האיכות

ל-HiFund יש היכולת לחשוף את המיזם שלכם לקבוצת משקיעים כשירים רחבה ופעילה השומרת עמנו על קשר שוטף. פורום המשקיעים שלנו והחיבור לפלטפורמת הגיוס מייצר עבורכם חשיפה בקרב קהילות משקיעים רלוונטיות והציבור הרחב.

בזכות המקצועיות

אנשי המקצוע שלנו - להם ניסיון משמעותי בגיוס הון ובתחומי השקעות ויזמות - יסייעו לכם למקסם את פוטנציאל תהליך הגיוס.

בזכות הניסיון

לצוות שמאחורי HiFund, כזרוע הגיוס של HiCenter, יש למעלה מ-12 שנות ניסיון בגיוס הון לחברות. עד היום, סייענו לחברות לגייס במגוון סוגי הפלטפורמות במסגרת HiCenter מעל 150 מיליון שקל מהשקעות פרטיות ומענקים.

בזכות האג'נדה

אנחנו כאן לטווח הארוך, אנחנו כאן כדי לקדם את האקו-סיסטם היזמי טכנולוגי בעיר חיפה, אנחנו כאן כי זה חשוב.

תהליך הגיוס

גיוס הון באמצעות HiFund יכול לפתוח למיזם שלכם הזדמנויות חדשות ולסייע בשלבים הקריטיים של תחילת הדרך. היכולת להיחשף בפני מספר רב של משקיעים בקלות ובפשטות יחסית, מאפשרת להתמקד בהמשך פיתוח המיזם, ולהתקרב צעד נוסף לקראת מימוש הרעיונות שלכם.

שלב ראשון, מכירים

צרו פרופיל בו תתארו את הפעילות שלכם, הטכנולוגיה, הפוטנציאל העסקי, הצוות המוביל והסכום הנדרש לגיוס.

ממשיכים לבדיקות

צוות HiFund יבחן את החברה/מיזם שלכם ואת התכנית העסקית, לצורך בדיקת היתכנות ראשונית בדבר קבלתו לפלטפורמה שלנו, כאשר יש לקחת בחשבון שהמיזם עשוי להיבחן על ידי צוות מומחים ייעודי הרלוונטי לתחום העשייה שלו.

מעדכנים יעדים

ברכות. התקבלתם! לאחר קבלת האישור של צוות המומחים שלנו, יקבעו יעדי הקמפיין, מועד תחילתו וכמה זמן יימשך.

עולים לאוויר

לאחר חתימה על ההסכמים הנדרשים, הצוות שלנו ב- HiFund יעלה את קמפיין הגיוס לפלטפורמה. בנוסף, הליווי שלנו כולל חשיפה בפני פורום המשקיעים שלנו, אירועי גיוס ייעודיים, השתתפות בוובינרים וקמפיין מדיה תומך.

היכולות שלנו הופכות עבורכם את תהליך הגיוס לקל, מהיר ופשוט, ובעיקר - לאפשרי. הבחירה לגייס ב- HiFund פותחת בפניכם הזדמנויות חדשות, ומבטיחה לכם ליווי על ידי גוף מקצועי הרואה את הצלחת החברה כחלק מהצלחתו בחיזוק האקו-סיסטם היזמי טכנולוגי בעיר חיפה.

היכולות שלנו

כשאתם בוחרים לחבור לגוף כמו HiFund, בין אם כמשקיעים ובין אם כיזמים, אתם נהנים ממגוון היכולות הרחב שלנו.

גיוס

הון זה הביזנס שלנו. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים עם ניסיון של מעל 12 שנים בתחום גיוס ההון. עד היום סייענו לחברות לגייס, במגוון סוגי פלטפורמות במסגרת HiCenter, כ-150 מיליון שקל.

סינון

המקצועיות והניסיון של האנשים שלנו היא זו שמייצרת פורטפוליו של חברות להשקעה שעברו סינון איכותי ומעמיק.

תכנון

הצוות שלנו, בעל הניסיון העסקי והיזמי הרב, ילווה וידריך אתכם בתהליך של יצירת פרופיל עסקי שמתאים לצרכים שלכם כיזמים.

חיבור

החיבור שלנו לקהילות משקיעים אטרקטיביות, יכול לקצר לכם תהליכים ויעזור לכם להגיע למשקיעים העשויים לתמוך במיזם שלכם.

שיווק

שיווק טוב פותח דלתות. מחלקת השיווק המנוסה של HiFund תלווה אתכם בכל השלבים החשובים על תכנון הקמפיין, עלייתו לאוויר ומעקב אחרי היעילות שלו.