מי אנחנו?

הסיפור שלנו

HiFund היא פלטפורמה לגיוס הון, לקידום חברות הזנק טכנולוגיות בעיר חיפה. HiFund הינה חלק מהאג'נדה של עיריית חיפה לפיתוח וקידום האקו-סיסטם היזמי טכנולוגי בעיר, ומתרכזת בגיוס הון עבור חברות הזנק הפועלות בעיר.

אנו פועלים על מנת ליצור את החיבור האופטימלי בין משקיעים למיזמים טכנולוגיים חדשנים ופורצי דרך, קישור שמסייע לא רק לחברות עצמן ופועל ליצירת פוטנציאל ערך מרבי עבור המשקיעים, אלא גם תורם ליצירת מנועי צמיחה לכלכלת חיפה וקידום תעשיית היזמות הטכנולוגית בה.

הפעילות של HiFund היא חלק בלתי נפרד ומשלים לפעילות של תכנית ההאצה והצמיחה של חברת HiCenter, מרכז ליזמות עסקית וטכנולוגית הפועל בחיפה כבר למעלה מ-14 שנים. החזון של HiCenter הוא לתת מענה מקיף לעידוד התפתחות היזמות הטכנולוגית בעיר חיפה. ככזה HiCenter מעניקה לחברות סטארט אפ סיוע עסקי, סיוע בגיוס כספים ואף תמריצים ישירים, באמצעות תכנית IN-VENTech. תכנית האצה וצמיחה לחברות סטארט אפ, קלטה מאז החלה פעילותה באוגוסט 2020 כ-46 חברות ממגוון רחב של תחומים. עד היום, סייענו לחברות לגייס במגוון סוגי הפלטפורמות במסגרת HiCenter  מעל 200 מיליון שקל מהשקעות פרטיות ומענקים.

המומחיות והניסיון של הצוות מאחורי HiFund, לצד הידע, הקשרים, והיכולות של הצוותים המקצועיים של HiCenter  ו-IN-VENTech, מאפשרים גישה אסטרטגית להשקעות הון סיכון והגדלת פוטנציאל הצלחת החברה/מיזם.

כל אלו מייצרים פלטפורמה לגיוס הון לחברות פורצות דרך לשאת ערך למשקיעים, לחברות עצמן ולעיר חיפה.

בהתאם, רק חברות שיתחייבו לשבת בחיפה בשלושת השנים שלאחר הגיוס יוכלו להציע את ניירות הערך שלהן על גבי פלטפורמת HiFund.

HiCenter היא בבעלות מלאה של החברה הכלכלית לחיפה בע"מ, המוחזקת בבעלות מלאה של עיריית חיפה.

מה אנחנו עושים?

HiFund, כפלטפורמת גיוס הון, מייצרת חיבור איכותי בין חברות לבין משקיעים פרטיים – חיבור שהוא הרבה מעבר להשקעה כספית.

כזרוע הגיוס של HiCenter Ventures, מרכז ליזמות טכנולוגית בחיפה, הפעילות שלנו ב- HiFund היא חלק מחזון כולל של המרכז ושל עיריית חיפה לקידום האקו-סיסטם היזמי טכנולוגי בעיר. חזון זה מתבסס על ראייה ארוכת טווח הפועלת לקידום, תמיכה וליווי של מיזמים טכנולוגים בעיר חיפה, לה תהיה השפעה חיובית על התפתחות העיר כולה.

מתוך החזון הזה, אנחנו פועלים להפוך את ההשקעה בחברות הזנק טכנולוגיות לנגישה עבור משקיעים. ההתמחות שלנו בניהול השקעות הון סיכון מאפשרת לנו לבצע סינון מקצועי של המיזמים אותם אנחנו בוחרים לקדם, ולהנגיש את ההשקעה בהם. תמורת ההשקעה מקבלים המשקיעים ניירות ערך המקנים להם אחזקות בחברה או זכויות כלפיה, היכולות לייצר להם רווחים עתידיים. אבל לא רק – השקעה זו מאפשרת להם להיות חלק אינטגרלי מהפיכתם של רעיונות ייחודיים למציאות, ולקחת חלק בתהליך החשוב של קידום היזמות בעיר חיפה.

מנגישים השקעות, מייצרים הזדמנויות

היזמים מצדם נהנים מהיכולת להשיג הון חיוני לפעילותם ללא תלות בקרנות הון סיכון. האפשרות לגייס כספים דרכנו, הפשוטה והמהירה באופן יחסי, מקצרת עבורם תהליכים, ופותחת בפניהם הזדמנויות חדשות. המעטפת הכוללת שאנו מספקים ליזמים ממשיכה לאחר השלמת הגיוס – הליווי המתמשך שלנו הוא חלק מהחזון הרואה בתמיכה בחברות ובהצלחתן חלק בלתי נפרד מהגשמת החזון לפתח ולקדם את האקו-סיסטם היזמי טכנולוגי בעיר חיפה.

היכולות שלנו

גיוס

גיוס הון זה הביזנס שלנו. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים עם ניסיון של מעל 14 שנים בתחום גיוס ההון. עד היום סייענו לחברות לגייס, במגוון סוגי הפלטפורמות במסגרת HiCenter Ventures, כ-200 מיליון שקל.

סינון

המקצועיות והניסיון של האנשים שלנו היא זו שמייצרת פורטפוליו של חברות להשקעה שעברו סינון.

תכנון

הצוות שלנו, בעל הניסיון העסקי והיזמי הרב, ילווה וידריך אתכם בתהליך של יצירת פרופיל עסקי שמתאים לצרכים שלכם כיזמים.

חיבור

החיבור שלנו לקהילות משקיעים אטרקטיביות, יקצר לכם תהליכים ויעזור לכם להגיע למשקיעים העשויים לתמוך במיזם שלכם.

שיווק

שיווק טוב פותח דלתות. מחלקת השיווק המנוסה של HiFund תלווה אתכם בכל השלבים החשובים על תכנון הקמפיין, עלייתו לאוויר ומ

הצוות שלנו, נעים להכיר!

ליאור חנוכה

מנכ"ל HiCenter

ליאור הוא בעל ניסיון של מעל 20 שנים בתחום ההשקעות והשקעות הון סיכון, , ניהול חברות הזנק, ייעוץ לחברות הזנק, ייעוץ למשקיעים, והובלת תהליכי גיוס כספים בארץ ובחו״ל

מורן בן הרוש

רו"ח (CPA), סמנכ"ל כספים HiCenter

ניסיון של מעל 12 שנים בתחום ההייטק בניהול פיננסי, בקרות תקציביות, מומחיות בגיוס כספים לחברות הזנק מהרשות לחדשנות וביקורת דוחות כספיים לחברות פרטיות וציבוריות הנסחרות בארץ ובחו"ל.

עינת קליין

מנהלת השקעות וקשרי משקיעים HiFund

עינת בעלת ניסיון של מעל 15 שנים בליווי השקעות והשקעות הון סיכון, הקמה וניהול יחידת חדשנות, פיתוח עסקי הובלת שיתופי פעולה בינלאומיים וליווי משפטי ועסקי של חברות